Barcelona odrobiła cztery gole straty i przeszła do historii Ligi Mistrzów

Dwa gole Neymara i trafienie Sergiego Roberto w osiem minut zmieniły wynik z 3:1 na 6:1 i dały Barcelonie awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów! że będą w stanie ponownie umieścić na Koszulki Klubów Piłkarskich zwycięstwa.

Barca wyszła na boisko z jednym nastawieniem. Cała naprzód! Powitała gości ultraofensywnym ustawieniem, tylko z trzema obrońcami. Fani noszących Koszulka FC Barcelona w meczu swojej ulubionej drużyny tankowania. Barcelona przebudziła się w samej końcówce. Trzy gole strzelone w siedem minut i 16 sekund zupełnie zmieniły sytuację w tym spotkaniu i historię piłki nożnej, a "Duma Katalonii" po raz dziesiąty z rzędu zagra w ćwierćfinale tych rozgrywek, czym także zapisała się w historii.

Barcelona dokonała niemożliwego. Chcesz świętować zwycięstwo z nich, a następnie można wybrać swoją ulubioną Koszulka Lionel Messi na naszej stronie internetowej.